۱۳۸۹ شهریور ۲۶, جمعه

آقای حاجی بابایی ! ما غصه استیضاح شما را نمی خوریم ... ما نگران چیز دیگری هستیم !پرده اول :


صادق ترین و راست ترین جملات را باید زمانی شنید که فردی از روی عصبانیت بر زبان می راند !

چراکه در این زمان فرد کنترلی روی فیلترینگ و یا سانسور جملات و آموزه های ذهنی خود ندارد و بی پرده و بدون ملاحظه آن ها را می گوید !

پس از آن هم هر چیزی بگوید وصله و پینه ای بیش نخواهد بود !


پرده دوم :


پارتی بازی شاید به بالاترین سطوح هم رسیده است و ابایی هم در گفتن آن وجود ندارد !

شاید معادلات فارسی آن در برابری تفاوت کرده باشد والا اصل همان است !

در این میان آن چیزی که مسخ و قربانی می شود همانا احترام به قانون و روح آن و توجه به حفظ محض و بی رحمانه منافع فردی وگروهی است .


نمایش :


استیضاح آقای حاجی بابایی

وزیر آموزش و پرورش: نگران استیضاح نباشید، نمایندگان دوستان نزدیکم هستند
" وزیر آموزش و پرورش با اشاره به جریان استیضاح وی در مجلس گفت: کسی غصه استیضاح من را نخورد، نمایندگان مجلس از دوستان بسیار نزدیک و خوب من هستند و ۱۴ سال با آنها زندگی و کار کرده ام.
حمید رضا حاجی بابایی در حاشیه نشست با مدیران ادارات آموزش و پرورش کشور در پاسخ به سئوالی درباره طرح استیضاح وی که به تازگی از سوی برخی از نمایندگان مجلس مطرح شده گفت: نمایندگان مجلس جزو بهترین دوستان من هستند و بیشترین احترام را برای آنها قائل هستم و کسی غصه استیضاح من را نخورد.
وی افزود: من خودم هم نماینده مجلس بودم، گاهی اوقات وقتی کاری جایی مشکل پیدا می کند، نمایندگان عصبانی می شوند و موضوعی را عنوان می کنند.
وزیر آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق معاونان اجرایی و پیش بینی نشدن آن در بودجه امسال و کسری بودجه در انتهای سال که از سوی یکی از نمایندگان مجلس عنوان شده بود، گفت: اصلا چنین چیزی نیست. هم اکنون هر مدرسه سه معاونت دارد که قرار شد از این پس یکی از معاونتها از بین دفترداران سابق باشد، پس پستی اضافه نشده که بودجه اضافه بخواهد و تنها به حقوق دفتردارانی که معاون اجرایی می شوند افزوده می شود.
حاجی بابایی تصریح کرد: اگر یک نفر پیدا شود که به من بگوید در جایی کار غیرقانونی کرده ام من حاضرم جوابش را بدهم.
وی با بیان اینکه هیچگاه به خبرنگاران ایراد نمی گیرم، گفت: خبرنگاری تحلیل کرده است که بنده در استیضاح سه وزیر دست داشته ام، از خود وزیران بپرسید، این دروغ است."
سه شنبه ، ۲۳ شهریور، ۱۳۸۹

سایت خبری تحلیلی کلمه


اگر آقای حاجی بابایی از نظر خودش درست و قانونی عمل کرده است پس بیان علنی  این رابطه دوستانه در افکار عمومی برای چیست ؟

شاید تصور نمی کرد که آن غرور کاذب در پرتاب از سکوی وکالت به وزارت آخر الامر کار دستش بدهد !

البته این خصوصیت عمومی ما ایرانی هاست و در این مورد آقای حاجی بابایی به طبیعت خود عمل کرده است !

کسی غصه شما را نمی خورد ...

از آن جا که ما از ابتدا و بنا بر سوابق ایشان در دو دوره ریاست فراکسیون فرهنگیان از نزدیک شاهد اقدامات ایشان بودیم باور داشته ایم که ایشان فاقد هر گونه برنامه و یا مانیفست عملیاتی هستند و همچون دیگران روزمره و روزانه عمل می کنند ...
پس ما غصه ایشان را در دل نداریم !


نگرانی ما از آینده آموزش و پرورش و احتمالا ویرانه ای است که در هیاهوی اضمحلال تایید شده توسط نماینده محترم مشکین شهر بر دل آن خواهد نشست ...


هیچ نظری موجود نیست: